Центр сімейної медицини Відродження Життя
Одеса, вул.Академічна, 1 +38 066 281-20-07 +38 068 947-34-10
Одеса, вул.Спортивна, 3/1 +38 063 013-78-58
ПН-ПТ: 9:00 - 19:00 СБ: 9:00 - 16:00 renewal.od@gmail.com

З пультом від життя у руці

Вся інформація – це програма, свідомість – програміст, підсвідомість – комп’ютер. Хвороби та травми – похибки, що народилися з вини неправильно змодельованих моделей поведінки (емоції, почуття, думки, реакції) у відповідь на дратівливі фактори.

Схема послідовності роботи Підсвідомості:

 • Подразник (програмується інформація, образ для введення свідомістю);
 • Позитивний намір підсвідомості вирішити конфлікт (згладити негатив, досягти розташування);
 • Модель поведінки, породжена позитивним наміром (емоція, переживання, кожна з реакцій);
 • Наслідки обраної моделі поведінки підсвідомістю (наприклад: хороше здоров’я, виграш, досягнення компромісу, або ж – травма, захворювання).

Підсвідомість – потужний комп’ютер, свідомість – програміст. Підсвідомість приймає інформацію у вигляді образів, незважаючи на те, якими словами та думками вона вводиться (чи то слово, що означає щось реальне або абстракцію, вигадку, ілюзію). Кожне озвучене слово – введення мови програмування до бази даних нашої системи (підсвідомість).

В основі (в корені) всіх захворювань і деструктивних процесів стоять помилкові (несучі руйнування) моделі поведінки нашої підсвідомості, наймасштабніші з них:

 • Страх;
 • Гнів (або опір йому);
 • Почуття провини;
 • Образа;
 • Критика (неприйняття) себе, будь-кого;
 • Сумніви.

ПРИКЛАДИ:

 1. Щитовидна залоза – головна залоза імунної системи. Деструктивні процеси в ній виникли внаслідок, що блокує позитивний намір підсвідомості, моделі поведінки – страху (бути приниженою, неприйнятою, якщо залишатимешся собою; відчуття, що життя атакувало). Щоб з’ясувати саме страх чого у минулому і за якої ситуації породив таку модель поведінки, необхідно щоб реципієнт погодився повну асиміляцію себе і поринув у транс.
 2. Надмірна вага – символізує страх і потребу у захисті, страх може бути прикриттям для небажання прощати і відпускати, агресія на батьків, відмова в емоційній їжі.

Всі чудово приймають факт того, що людина може почути страшну новину і в мить “згоріти”, що собака чує команду і виконує озвучене, що гіпнотизер вводить пацієнтів у процеси дисиміляції за допомогою слова також, що існує практика контрольованих сновидінь, так, саме словом можна і вбити, і зцілити, але лише одиницям дано прийняти знання того, як це працює на практиці. Коли клітина, що поруч стоїть, починає саморуйнуватися – заражаються і сусідні, тому дуже важливо те, що ти озвучуєш і що з почутого в собі програмуєш. Кожне слово – програма, яка завантажується в підсвідомість свідомістю і вже в результаті, невдовзі ми бачимо і відчуваємо інформацію на виході вже на фізичному плані.

Підсвідомість кожної людини має виключно позитивні наміри, але, на жаль, люди завантажують не ті моделі поведінки у відповідь на конкретну ситуацію і в результаті на виході – травми, хвороби, суїцид, смерть…

Моделі поведінки: емоція, почуття, відчуття, маніпуляція аудіо- або тактильна у відповідь на прилеглий фактор подразнення (ситуацію, ставлення до дії кого-небудь).