Центр сімейної медицини Відродження Життя
Одеса, вул.Академічна, 1 +38 066 281-20-07 +38 068 947-34-10
Одеса, вул.Спортивна, 3/1 +38 063 013-78-58
ПН-ПТ: 9:00 - 19:00 СБ: 9:00 - 16:00 renewal.od@gmail.com

Гомеопатія

Гомеопатія спрямовується на активізацію тих власних захисних сил організму, що їх людина має з самого початку. Тут йде мова про лікування не хвороби, а безпосередньо хворого. З погляду гомеопатії людський організм є єдиною системою, а не сукупністю органів та систем. Гомеопатія – популярний нині терапевтичний метод, що ґрунтується на принципі «подібне варто лікувати подібним». Гомеопатія – напрям медицини, що офіційно визнаний у країнах ЄС. Особливе визнання та популярність гомеопатія набула саме в Німеччині. Пов’язано це з тим, що це батьківщина Самуїла Ганемана, який є засновником гомеопатії.

Коректно підібраний гомеопатичний препарат діє як ефективний енергетичний імпульс. Він здатний заряджати організм на лікування. Потенціювання з динамізацією – це методи виготовлення різних гомеопатичних препаратів. Основна сировина тут – представники мінерального з рослинним та тваринним світами.

Для того аби той чи інший препарат у гомеопатичному лікуванні спрацював, він обов’язково має підходити людині як такий собі правильний ключик до певного замочка. Ось чому коли мова йде про однакові діагнози, для десятка пацієнтів з цим діагнозом можуть бути призначені різні препарати гомеопатичного спрямування. Так відбувається через те, що лікується не сама по собі хвороба, а людина та весь її організм. Під час безпосереднього вибору того чи іншого гомеопатичного препарату спеціалісти обов’язково враховують:

  • усі особливості того обміну речовин, що має людина у своєму організмі;
  • реактивність зі способом реагування на різноманітні зовнішні подразники;
  • переносимість організмом температур довкілля.

Важливим у цьому випадку є та емоційний фон зі спадковістю та раніше перенесеними захворюваннями, а також особливостями харчування та способом життя.