Центр сімейної медицини Відродження Життя
Одеса, вул.Академічна, 1 +38 066 281-20-07 +38 068 947-34-10
Одеса, вул.Спортивна, 3/1 +38 063 013-78-58
ПН-ПТ: 9:00 - 19:00 СБ: 9:00 - 16:00 renewal.od@gmail.com

Ароматичний масаж

Ароматичний масаж застосовується з давніх-давен. Метод поєднує силу дотику та цілющі властивості ефірних олій, метою якого є розслаблення тіла людини та звільнення її розуму від негативних думок для відновлення втраченої енергії, досягнення душевної та тілесної гармонії.

Аромамасаж – це особливий вид масажу із застосуванням особливих масел.

Дуже важливо правильно вибрати час. Якщо вірити хронології, щоб досягти за допомогою масажу гарного лікувального ефекту, його краще проводити у першій половині дня. Ну а якщо масаж буде проводитися до обіду і при цьому використовуються ефірні олії, то він не буде ефективним у порівнянні з тим же масажем, проведеним у вечірній час, коли вже всі домашні справи завершено і настав час для природного видалення суєтних справ і бажаного розслаблення.

Місце для масажу ретельно підбирається. В умовах медичного центру «Відродження життя» – це спеціальні масажні столи з подушками при температурі всередині приміщення не менш як двадцять градусів, що досягається за допомогою системи кондиціювання.

Для проведення масажу застосовуються спеціальні суміші: мазь, крем, а також розтирання. Якщо масаж проводиться з метою зміцнення, можна використовувати сосну, розмарин, евкаліпт та кедр. Для спортивного масажу доцільним є застосування м’яти, розмарину, кориці, мускатного горіха. А ось для масажу, що зігріває, використовується тільки розмарин. Відновлювальний масаж – петітгейн, герань, бергамот. Грейпфрут використовується для антицелюлітного масажу. А для косметичного масажу найкраще використовувати рожеве дерево, кедр та герань.