Центр сімейної медицини Відродження Життя
Одеса, вул.Академічна, 1 +38 066 281-20-07 +38 068 947-34-10
Одеса, вул.Спортивна, 3/1 +38 063 013-78-58
ПН-ПТ: 9:00 - 19:00 СБ: 9:00 - 16:00 renewal.od@gmail.com

Тілесно-орієнтована психотерапія

Тілесна терапія – це комплексна робота, яка допомагає поєднати психоемоційний стан (питання, що не вирішені в голові) з тілом, щоб тим самим вивільнити з тіла певні емоції, переживання, зажими, блоки та ін. Багато хто не вірить, але якщо у нас з вами є якісь, невирішені в голові питання та ситуації, що нам не дають спокійно жити, вони зрештою впливають на наше тіло. Виливається все це в сутулості, спазми та зажими нашого тіла.

Завдяки сеансам тілесної терапії можна відкритися і розповісти про свої переживання, кардинально змінивши ставлення до цих переживань та проблем. Фахівець ставить навідні питання та за допомогою діалогу з клієнтом змінює його ставлення до певних ситуацій, тим самим, щоб допомогти налагодити життя.

Є клієнти, які приходять на тілесну терапію із конкретними запитами. Вони точно знають, чого хотіли б досягти після візиту та на чому їм необхідно зосередитись. У цій ситуації вже йдеться не лише про діалог, а й про підключення до діалогу тілесної роботи, наприклад, може застосовуватися масаж живота, а також:

  • робота із зоною шиї;
  • робота з шийно-комірцевою зоною;
  • краніосакральна терапія;
  • техніки масажу та ін.

Кваліфіковані фахівці знаходять ключові стани, де необхідно шукати вирішення проблеми. Іноді все спливає за одну сесію, а іноді потрібно трохи більше часу. Але важливо розуміти одне, тілесна терапія діє і дуже ефективно. Завдяки діалогу, ефективній взаємодії, опрацюванню тригерних ситуацій та тілесній роботі, у такий спосіб можна набагато швидше відновити людину, повернувши її до стану гармонії із собою, зі своєю психікою, із соціумом, рідними та близькими, роботою та ін.