Центр сімейної медицини Відродження Життя
Одеса, вул.Академічна, 1 +38 066 281-20-07 +38 068 947-34-10
Одеса, вул.Спортивна, 3/1 +38 063 013-78-58
ПН-ПТ: 9:00 - 19:00 СБ: 9:00 - 16:00 renewal.od@gmail.com

Вісцеральний масаж

Вісцеральна терапія насамперед спрямована на роботу з животом. Це робота з внутрішніми органами та відновлення внутрішніх органів. Додатково завдяки вісцеральній терапії можна покращити стан загальної системи лімфодренажу. Варто пам’ятати, що в животі є безліч лімфовузлів і діафрагма. Якщо діафрагма спазмована, слід очікувати наступних проблем:

  • порушення дихання та постави;
  • порушення відтоку всіх рідин;
  • вивалювання живота;
  • та ін.
Вісцеральний масаж

Завдяки вісцеральній терапії можна вирішити різні проблеми ШКТ. Наприклад, вісцеральна терапія допоможе якісно впоратися із загинами та перегинами жовчного, дискінезі, ущільненими та збільшеними органами, проблемами печінки та підшлункової, селезінки. Крім того, вісцеральна терапія працює із репродуктивною системою. Відбувається поліпшення та виправлення менструального циклу, відновлення кровообігу в органах малого тазу, покращення репродуктивної функції, знижується болючість під час місячних.

Вісцеральна терапія також здатна допомогти людям, які страждають на геморой. Якщо той чи інший пацієнт має проблему опущення органів, за допомогою вісцеральної терапії можна успішно вирішити і її. Перелік тих проблем, які здатна вирішити вісцеральна терапія, можна продовжувати далі. Ми ж перелічили головні.