Центр сімейної медицини Відродження Життя
Одеса, вул.Академічна, 1 +38 066 281-20-07 +38 068 947-34-10
Одеса, вул.Спортивна, 3/1 +38 063 013-78-58
ПН-ПТ: 9:00 - 19:00 СБ: 9:00 - 16:00 renewal.od@gmail.com

Продукт-тест

Тест продуктів

Лікування без ліків. Продукт – тест

Перелік продуктів

Продукт-тест – це сучасна та найбільш ефективна методика підбору продуктів харчування, що займає досить мало часу, на основі дієтичних рекомендацій та індивідуальної переносимості продуктів харчування по слині людини, дозволяє отримати результат:

  • провести повне очищення організму від шлаків та радіонуклідів;
  • знизити вагу до нормального, відповідно до віку та конституції, і підтримувати його надалі стабільним, не відчуваючи при цьому дискомфорту;
  • позбутися целюліту, що вважається не косметичним недоліком, а захворюванням процесів обміну;
  • підібрати індивідуальну дієту при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (коліт, панкреатит, холецистит та ін), щоб вивести пацієнта зі стану загострення у стан ремісії, що дозволяє забути хворобу.

У кожної людини виробляється свій власний набір ферментів, який сприяє перетравленню та засвоєнню їжі. І якщо не вистачає якихось ферментів, то їжа не може повністю переваритись. Через що погано перетравлений продукт зі шлунка надходить прямо в кишечник і починає гнити, тим самим викликаючи здуття живота, утворення токсинів та засмічення організму. Це може виявлятися як проносами, метеоризмами, так і дерматозами, захворюваннями суглобів, анемією тощо.

До речі, такий продукт як гречана крупа і зварена з неї каша, що вважається безперечним дієтичним продуктом, не переноситься багатьма людьми, які завдають шкоди власному організму без корекції дієти. Люди, які сприймають за догму основи дієтології, з подивом виявляють, що набирають вагу, дотримуючись дієти, що включає гречану крупу, яка є для них нестерпним продуктом. Можна назвати безліч продуктів, які мають таку саму дію.

Ніхто не заперечуватиме, що кількість дієт, розроблених на даний момент дієтологами Одеси, не відповідає кількості типів людських організмів, які мають певні захворювання, їх віку та умовам життя та праці.

Продукт-тест визначає індивідуальну переносимість харчових продуктів, що відіграють важливу роль в обмінних процесах та регулюванні імунітету, в адаптогенних реакціях, у підтримці організму в цілому, визначає вплив промислових харчових добавок, диференціюючи продукти на нейтральні, непереносні, резонансні або оздоровлюючі (при дослідженні овочів, фруктів, круп, м’яса та м’ясопродуктів, риби та морепродуктів, алкогольних напоїв, приправ, харчових добавок тощо, як закладених у базі даних діагностичного медичного приладу, а також принесених з собою зразків продуктів харчування та навіть використовуваних пацієнтом засобів догляду за шкірою або лікувальних препаратів).

У медичному центрі «Відродження життя» Ви маєте можливість провести обстеження організму на переносимість косметики, лікарських препаратів та побутової хімії, підібрати індивідуальну дієту та відповідно провести корекцію харчування.