Центр сімейної медицини Відродження Життя
Одеса, вул.Академічна, 1 +38 066 281-20-07 +38 068 947-34-10
Одеса, вул.Спортивна, 3/1 +38 063 013-78-58
ПН-ПТ: 9:00 - 19:00 СБ: 9:00 - 16:00 renewal.od@gmail.com

Масажі

Омолоджувальний масаж обличчя

Завдяки механічному впливу на шкіру відбувається розподіл клітин та шкіра стає більш щільною, підвищується рівень колагену, тканини шкіри отримують додатковий приплив крові, яка насичується киснем і як результат – шкіра стає більш еластичною.

Сегментарний масаж

Сегментарний масаж - це лікувальний масаж, різновид класичного масажу, спрямований на певні проблемні ділянки тіла. Він сприяє відновленню м'язів та суглобів, нормалізує роботу внутрішніх органів, покращує кровопостачання, активізує роботу ендокринної та вегетативної систем, а також є профілактикою для багатьох захворювань.

Ароматичний масаж

Цей вид масажу застосовується з давніх-давен. Метод поєднує силу дотику та цілющі властивості ефірних олій, метою якого є розслаблення тіла людини та звільнення її розуму від негативних думок для відновлення втраченої енергії, досягнення душевної та тілесної гармонії.

Вакуумний масаж

Метод впливу на глибокі шари шкіри шляхом створення перепаду тиску її поверхні. Ефект заснований на тому ж принципі, що і широко відомі лікувальні банки, що поміщаються на шкіру, з яких видаляють повітря випалюванням. У разі вакуумного масажу застосовується насос.

Лікувально-оздоровчий масаж

Покращує обмін речовин, посилює збагачення організму киснем та поживними речовинами, нормалізує діяльність усіх систем та органів, виробляє розслаблюючий ефект, застосовується з метою загального зміцнення організму та найшвидшого загоєння травм.