Центр сімейної медицини Відродження Життя
Одеса, вул.Академічна, 1 +38 066 281-20-07 +38 068 947-34-10
Одеса, вул.Спортивна, 3/1 +38 063 013-78-58
ПН-ПТ: 9:00 - 19:00 СБ: 9:00 - 16:00 renewal.od@gmail.com

УЗД черевної порожнини

Серед усіх методів дослідження органів черевної порожнини УЗД вважається найбільш ефективним, безпечним та достовірним. Ультразвук не шкодить внутрішнім органам і дозволяє швидко і точно діагностувати захворювання.

Основні показання до процедури

Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини досить часто застосовується у медицині. Найбільш поширені показання такі:

 1. Виникнення хворобливих відчуттів у верхній частині живота (спазми, ниючий або колючий біль).
 2. Тяжкість і дискомфорт у правому підребер’ї.
 3. Присмак гіркоти або жовчі у ротовій порожнині.
 4. Здуття живота, метеоризм.
 5. Гострий біль у будь-якому місці черевної порожнини навіть без супутніх симптомів.
 6. Біль оперізувального характеру, що віддає в поперек та нирки.
 7. Процедура ультразвукового дослідження органів черевної порожнини зазвичай займає не більше двадцяти хвилин. Досвідчені фахівці за допомогою сучасного ультразвукового обладнання досліджують організм і виявлять причину виникнення недуги або періодичних болів.

УЗД, залежно від досліджуваного органу, дозволяє:

 1. Виявити ознаки гепатиту печінки чи цирозу. Також під час дослідження фахівець може виявити застійні явища, що часто супроводжують хвороби серцево-судинної системи. На ультразвуку видно абцеси, доброякісні та злоякісні пухлини та утворення.
 2. Виявити аномалії підшлункової залози. УЗД визнається ефективною діагностикою панкреатиту на ранніх стадіях різних утворень як злоякісного, так і доброякісного характеру. Комплексне дослідження дозволяє виявити будь-які аномалії у розвитку та стані органу.
 3. Діагностувати каміння у жовчному міхурі та протоці. Під час дослідження фахівець визначить причини порушення відтоку жовчі, виявить аномалії у роботі органів (доброякісні та злоякісні утворення, паразитів, холецестити та холестерози).
 4. Виявити сепсиси чи мононуклеози у селезінці. На УЗД селезінки видно доброякісні та злоякісні пухлини, сепсиси, збільшені розміри органу, які можуть бути спричинені захворюваннями кровоносної системи або панкреатитом.

Сучасне обладнання преміум-класу дозволяє отримати точну та чітку картинку та діагностувати захворювання.

Наші переваги

Кожному пацієнтові ми пропонуємо:

 • Адекватну вартість процедур.
 • Кваліфікований персонал – професіонали своєї справи.
 • Використання обладнання преміум-класу.
 • Індивідуальний графік відвідин процедур.