Центр сімейної медицини Відродження Життя
Одеса, вул.Академічна, 1 +38 066 281-20-07 +38 068 947-34-10
Одеса, вул.Спортивна, 3/1 +38 063 013-78-58
ПН-ПТ: 9:00 - 19:00 СБ: 9:00 - 16:00 renewal.od@gmail.com

УЗД

Ультразвукове дослідження (УЗД) у медичному центрі «Відродження життя» проводиться на сучасній апаратурі останнього покоління з функцією кольорового доплера, що дозволяє не просто зробити дослідження органів, а подивитися кровопостачання органів та лімфатичну систему організму. Такий рівень діагностики особливо важливий на ранніх стадіях онкозахворювань.

Кожній людині бажано 1 раз на рік робити УЗД внутрішніх органів, що дозволяє своєчасно виявити наявність каменів у жовчному міхурі та нирках, що протікають безсимптомно.

УЗД серця

Різних проблем зі станом найголовнішого м'яза в організмі, серця, можна уникнути при правильній та регулярній діагностиці. Сьогодні найбільш ефективним та щадним методом обстеження справедливо вважається ехокардіографія, яка, по суті, є ультразвуковим дослідженням серцевого м'яза.

УЗД суглобів

Технологія стала застосовуватись для дослідження опорно-рухового апарату відносно недавно, лише наприкінці минулого століття. Сьогодні медики по всьому світу справедливо відзначають ефективність УЗД для діагностики найбільш популярних патологій суглобів, навколосуглобових тканин та нервів.

УЗД щитоподібної залози

Серед усіх способів дослідження щитовидної залози УЗД вважається найбільш доступним, безпечним і ефективним. Під час дослідження пацієнт не відчуває хворобливих відчуттів, а в результаті фахівець отримує точну та достовірну картину захворювання. За статистикою, ультразвукове дослідження щитовидної залози одне з найбільш поширених - близько 40% людей схильні до різних недуг, пов'язаних з цим органом.