Вакуумний масаж має як косметичний, так і лікувальний вплив. Вакуумний масаж по праву визнаний універсальною лікувально-косметичною процедурою, що знаходить відображення в широкому спектрі його застосування.
Вакуумний масаж – метод впливу на глибокі шари шкіри шляхом створення перепаду тиску на її поверхні. Ефект заснований на тому ж принципі, що і широко відомі лікувальні банки, що поміщаються на шкіру, з-під яких видаляють повітря випалюванням, створюючи розрядження. У разі вакуумного масажу застосовують насос.
Розрядження у свою чергу активізує процес насичення тканин киснем, збільшуючи кровообіг. Досяжний ефект також сприяє стимуляції лімфодренажу, зміцненню та оновленню шкірних покривів. Вакуумний масаж часто називають антицелюлітним, оскільки він здатний боротися з ефектом апельсинової кірки.
Важлива властивість вакуумного масажу: швидке створення припливу крові до ділянці, що масажується, а також детоксикація, тобто вилучення токсичних речовин і шлаків з організму через потові і сальні залози.
При вакуумному масажі хребта нормалізується обмін речовин та функціонування кровоносних судин, що оточують хребет, а отже, настає полегшення, наприклад, при остеохондрозі.
У косметології вакуумний масаж активно застосовують для лікування локального целюліту в області сідниць, на задній поверхні стегон та зони «галіфе», а також для усунення ефекту «апельсинової кірки».
Вакуумний масаж посилює лімфоток і очищає організм від продуктів їх розпаду, тонізує м’язи, проводячи невеликий ліфтинг, відновлює пружність шкіри, сприяє розсмоктуванню рубцевих тканин та стрій, застосовується для покращення та зміцнення контурів тіла, моделювання. , для розгладження зморшок, покращення кольору обличчя та подвійного підборіддя
Вакуумний апаратний масаж дозволяє швидко і безболісно руйнувати великі жирові утворення під шкірою і налагоджує лімфовідтік, за рахунок чого виводяться шлаки, що накопичилися, і усувається набряклість. Завдяки вакуумному масажу збільшується постачання тканин киснем, інтенсивність обміну речовин та покращується кровообіг.
Тиск вакуумного масажу та рівень інтенсивності впливу підбирається відповідно до чутливості шкіри
Грунтуючись на принципах рефлексотерапії, вакуум, що створюється при масажі, впливає не лише на шкірні рецептори, а й на активні точки. Це призводить не тільки до місцевого, але й загального впливу, що оздоровлює на організм, зняття нервової втоми і стресів.
Вакуумний масаж має чудовий лікувальний ефект при м’язових болях у спині.
Вакуумний масаж, проведений на м’язах і сухожиллях, викликає значне їхнє розслаблення.
Звичайні зони впливу лікувального вакуумного масажу: комірна зона та шия, спина, поперекова область, стегно, сідниці, плече, гомілка.
Вакуумний масаж проводиться за спеціальним маслом з додаванням аромамасел, ліпоактивних гелів, що мають лікувальні властивості.
Процедура займає за часом 30-45 хвилин. Результат стає помітним після 8-10 сеансів.
Вакуумний масаж дає чудові результати при:
- зняття больового синдрому;
- гіпертонії,
- головні болі,
- гінекологічні захворювання,
- вегетосудинна дистонія,
- безсоння.
Протипоказання:
- гострі запальні захворювання
- захворювання внутрішніх органів,
- дефект шкіри в ділянці,
- жовчо-і сечокам’яна хвороба,
- рецидивний тромбофлебіт.