Послуги

УЗД серця

Різних проблем зі станом найголовнішого м'яза в організмі, серця, можна уникнути при правильній та регулярній діагностиці. Сьогодні найбільш ефективним та щадним методом обстеження справедливо вважається ехокардіографія, яка, по суті, є ультразвуковим дослідженням серцевого м'яза.

УЗД суглобів

Технологія стала застосовуватись для дослідження опорно-рухового апарату відносно недавно, лише наприкінці минулого століття. Сьогодні медики по всьому світу справедливо відзначають ефективність УЗД для діагностики найбільш популярних патологій суглобів, навколосуглобових тканин та нервів.

УЗД щитоподібної залози

Серед усіх способів дослідження щитовидної залози УЗД вважається найбільш доступним, безпечним і ефективним. Під час дослідження пацієнт не відчуває хворобливих відчуттів, а в результаті фахівець отримує точну та достовірну картину захворювання. За статистикою, ультразвукове дослідження щитовидної залози одне з найбільш поширених - близько 40% людей схильні до різних недуг, пов'язаних з цим органом.

Ароматичний масаж

Цей вид масажу застосовується з давніх-давен. Метод поєднує силу дотику та цілющі властивості ефірних олій, метою якого є розслаблення тіла людини та звільнення її розуму від негативних думок для відновлення втраченої енергії, досягнення душевної та тілесної гармонії.

Вакуумний масаж

Метод впливу на глибокі шари шкіри шляхом створення перепаду тиску її поверхні. Ефект заснований на тому ж принципі, що і широко відомі лікувальні банки, що поміщаються на шкіру, з яких видаляють повітря випалюванням. У разі вакуумного масажу застосовується насос.

Лікувально-оздоровчий масаж

Покращує обмін речовин, посилює збагачення організму киснем та поживними речовинами, нормалізує діяльність усіх систем та органів, виробляє розслаблюючий ефект, застосовується з метою загального зміцнення організму та найшвидшого загоєння травм.