Центр сімейної медицини Відродження Життя
Одеса, вул.Академічна, 1 +38 066 281-20-07 +38 068 947-34-10
Одеса, вул.Спортивна, 3/1 +38 063 013-78-58
ПН-ПТ: 9:00 - 19:00 СБ: 9:00 - 16:00 renewal.od@gmail.com

Як правильно вибрати клініку?

Для багатьох успішний результат лікування залежить від правильно обраного фахівця та клініки. Одні вважають за краще відвідувати державні клініки, інші більше довіряють приватним. Останні пропонують більший перелік послуг, але їх набагато більше. Підходити до вибору медичного закладу слід дуже ретельно та ретельно. Неправильний вибір загрожує неправильним діагнозом, переплатами за лікування, дискомфортом і просто неприємним осадом після закінчення лікування. На які аспекти слід звертати увагу під час виборів медичного закладу?

Думка експертів

Навіть приватні клініки з відмінною репутацією слід вибирати розмірено та дуже уважно. Насамперед, слід визначитися з фахівцем, який вам необхідний. У деяких установах лікарі більше спеціалізуються на травмотології, інші – у педіатрії. Саме тому визначальним чинником має стати кваліфікація лікаря, а чи не гучне ім’я клініки. Іноді й у державних клініках до фахівців черги, а до приватних установ пацієнти так і не приходять.

Приватні клініки дуже часто беруть участь у різних рейтингах та конкурсах, намагаючись привернути увагу своїх потенційних пацієнтів. Рекомендуємо заздалегідь ознайомитись з такими конкурсами останніх років. Найчастіше експертна комісія публікує результати у відкритому доступі – ви зможете заздалегідь побачити інтер’єр клініки та реальну експертну думку про лікарню.

Тільки після вибору правильного фахівця можна звернути увагу на репутацію клініки. Запитайте у друзів та знайомих, можливо, хтось із них уже користувався послугами клініки та зможе поділитися власною об’єктивною думкою. Також можна ознайомитись із відгуками на сайті самої лікарні або на сторонніх ресурсах. Але не варто беззастережно довіряти таким відгукам – дуже часто вони підроблені та негативні – фабрикуються конкурентами. Якщо є можливість – вивчіть думки людей у ​​соціальних мережах щодо клініки.

Ідеально познайомитись із приблизним прайсом. Вартість послуг може залежати від репутації спеціаліста чи якості обслуговування у самій клініці. Іноді при закритих або недоступних прайсах у відгуках пацієнти побіжно згадують про те, що тут дорого чи дешево. За бажанням ви можете зв’язатися з пацієнтами, які залишили відгук, і в особистих повідомленнях запитати їхню думку щодо клініки та приблизних розцінок. Не зайвим буде зателефонувати до приймальні та точніше дізнатися про актуальні прайси.

Як записатися на прийом

У деяких клініках доступна послуга запису на отримання онлайн. Якщо ви остаточно визначилися зі спеціалістом, вибрали цікавий вам час і дату, знаєте приблизні розцінки на послуги, саме час – записатися на прийом.

Для цього дізнайтесь актуальні телефони приймальні та наберіть номер клініки. Крім безпосередньо запису, ви можете дізнатися також і вартість процедур, доступне обладнання та послуги.