Центр сімейної медицини Відродження Життя
Одеса, вул.Академічна, 1 +38 066 281-20-07 +38 068 947-34-10
Одеса, вул.Спортивна, 3/1 +38 063 013-78-58
ПН-ПТ: 9:00 - 19:00 СБ: 9:00 - 16:00 renewal.od@gmail.com

Трипочаткова акупунктура

Трипочаткова Модель – універсальний закон всесвіту. Все, що втілюється в реальному світі, слідує цьому порядку. Все живе, включаючи організм людини, має складну багаторівневу будову. Органні, тканинні, клітинні, молекулярні рівні організації живого обумовлені існуванням упорядкованої ієрархічної системи Трипочаткових енергій.

Трипочаткова акупунктура – це закономірний результат розвитку класичних акупунктурних способів лікувального впливу на основі модельних закономірностей Триначалія і Трипочаткової послідовності. Метод лікування по Триначалію відрізняється простотою та витонченістю, і в той же час найвищою ефективністю.

ТРИНАЧАЛІЕ – це найвищий рівень Су Джок терапії. По суті, це метод дотику до початку всього Сущого, Початку Почав і навіть не до кореня, а до насіння хвороби, її причини. Теорія Триначалія є своєрідним майстер-ключем до розуміння практики Трипочаткової діагностики та Трипочаткової Акупунктури. Даний вид акупунктури заснований на принципі Триначалія і дозволяє «дістатись» до будь-якого «куточка» нашого тіла, свідомості, життя та душі. Для терапії можна використовувати як голки, а й магніти. ТРИПОЧАТКОВА АКУПУНКТУРА лікує до 90% всіх захворювань, 10% – це невідкладна хірургія, онкологія та генетичні захворювання. Це лише невелика частина того, що може ТРИПОЧАТКОВА АКУПУНКТУРА. Це останній і найпотужніший метод допомоги хворим людям.

Що лікує Трипочаткова Акупунктура

Захворювання:

  • Голови;
  • Шиї;
  • Тулуби;
  • Кінцівок;
  • Функціональні системи тіла;
  • Внутрішніх органів та їх областей

Корекція:

  • Психо-емоційних станів;
  • Енергетичних систем людини

Теорія Триначалія була докладно описана професором Пак Чже Ву (автором Су Джок терапії), який вважав її своїм головним науковим досягненням. Теорія Триначалія є результатом ретельної розробки добре відомих древніх і сучасних природничо-філософських положень. Вона є первинним універсальним законом світобудови, що базується на визнанні та вивченні того факту, що існують сили, що породили все різноманіття форм реального світу і продовжують впливати на них свій вплив у певному ритмі за допомогою суворо впорядкованих принципів.

Триповерхова акупунктура у нашому Медичному Центрі

Ви ходите по лікарям, діагностуєтеся, приймаєте величезну кількість фармакологічних препаратів, а стан не покращується, часом стає навіть гіршим?

Ви прийшли у правильне, професійне та надійне місце, в якому ви зможете пройти діагностику внутрішніх органів та систем організму, а найголовніше, ви отримаєте саме те лікування, яке підходить тільки вашій фізіологічній конституції. Вас приємно здивує той факт, що в рамках одного методу, трипочаткової акупунктури, вам не треба більше думати про те, що ви можете прогаяти якийсь факт, що стосується вашого здоров’я, цей метод увібрав у себе всю мудрість всесвіту. Почніть цей екологічний метод прямо зараз, ви гідні того, щоб бути здоровим.