Кальцій
Загальна кількість кальцію в організмі становить близько 2% маси тіла (1000-1500 г), причому 99% його міститься в кістковій тканині, дентиніЧитати далі…
Загальна кількість кальцію в організмі становить близько 2% маси тіла (1000-1500 г), причому 99% його міститься в кістковій тканині, дентиніЧитати далі…
Поряд з натрієм (Na) та хлором (Cl) – один із трьох нутрієнтів, необхідних людині у великих кількостях. Вміст калію вЧитати далі…
Один із найпоширеніших елементів у природі, є невід’ємним компонентом кісток та зубної емалі у людини та тварин, а у рослинЧитати далі…
Незважаючи на те, що кремній присутня в крові в досить невеликій кількості, при зменшенні його запасів людина починає гостро реагуватиЧитати далі…
Фтор – основна складова мінерального обміну. Цей мікроелемент відповідає за стан кісткової тканини, повноцінне формування кісток скелета, а також заЧитати далі…
В організмі людини є близько 200 мг брому, який по організму (його органам і системам) розподіляється рівномірно. Користь брому: НаданняЧитати далі…
Даний мікроелемент присутній у всьому нашому організмі, проте максимальна його концентрація спостерігається у зубній емалі, а також у кістках. ЗгідноЧитати далі…
Марганець дуже важливий для повноцінної роботи репродуктивної системи та ЦНС, оскільки сприяє усуненню статевого безсилля, покращенню пам’яті та зменшенню нервовоїЧитати далі…
Цей мікроелемент є складовою крові, а також м’язової тканини. Він виконує роль каталізатора хімічних реакцій, вкладених у підтримку в організміЧитати далі…
Основна функція йоду – забезпечення синтезу гормону щитовидної залози під назвою “тироксин”. Крім того, йод бере активну участь у створенніЧитати далі…
Мідь, аналогічно залозі, відіграє найважливішу роль у підтримці оптимального складу крові, а саме в утворенні гемоглобіну. Мало того, залізо, якеЧитати далі…
Залізо – це елемент, без якого неможливий процес кровотворення, а також створення гемоглобіну, що забезпечує тканини мозку, залози внутрішньої секреціїЧитати далі…